Neohodnoceno

SELA CaSela Pro Dark Nut

Skladem
Kód: HN215362
Značka: Sela
5 380 Kč –1 % 5 290 Kč / ks
Kategorie: Bubínky a perkuse
Hmotnost: 3 kg
HSCode: 9206000000
Annotation: Cajon
SELA CaSela Pro Dark Nut
5 380 Kč –1 %
Profesionální cajony CaSela Pro patří mezi tzv. highlighty německé firmy Sela a jsou vyrobeny za použití kvalitních materiálů a moderních technologií tak, aby vyhovovaly trendům a standardům 21. století. K dostání je několik barevných odstínů.

Vysoký komfort, optimální zvuk


Extra silné tělo z 15mm břízy vám zajistí optimální zvukovou produkci. Zaoblené rohy a Sela Thin Splash hrací plocha poskytují uvolněný a velmi příjemný pocit ze hry. Hrací plochu je možné po výrazném opotřebení vyměnit za novou bez nutnosti výměny celé konstrukce.

Jednoduchý On/Off Sela Snare systém


Horní část hrací desky obsahuje speciální struník, který posluchači navodí pocit klasického snare bubínku. Tento intuitivní snare systém můžete snadno vypnout bočním dvoupolohovým přepínačem, čímž získáte zvuk tradičního cajonu. CaSela Pro má dále individuálně nastavitelné rohy, takže kromě ostrých výšek můžete také docílit i velmi širokého spektra basových frekvencí.

Více jak dvacet let vyrábí německá firma Sela kvalitní cajony pro ty nejnáročnější hudebníky. Mottem firmy je „The Soul of sound“ neboli „Duše zvuku“, a duch firmy je právě to, co děla cajony Sela nezaměnitelné a jedinečné. V portfoliu firmy naleznete cajony různých velikostí, barevných variant a širokého množství použitých materiálů. Mezi nabízené produkty dále patří velmi populární Handpany vyrobené dle tradičních postupů z těch nejkvalitnější materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: