Neohodnoceno

MACKIE ONYX16

Vyprodáno
Kód: HN219325
Značka: Mackie
16 390 Kč –2 % 15 990 Kč / ks
Kategorie: Mixážní pulty
Hmotnost: 9.2 kg
Annotation: Analogový mixážní pult
MACKIE ONYX16
16 390 Kč –2 %
Prémiový analogový mixpult ONYX16 od Mackie je vhodný pro zvučení live performance v hudebních klubech, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší eventy různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení.

ONYX16 je šestnáctikanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením.

K dispozici budete mít dvanáct mikrofonních preampů se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), možnost nahrání až čtyřstopé nahrávky, přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: