Neohodnoceno

Alesis Debut Kit

Hra na bubny nebyla nikdy dostupnější! Představujeme Debut Kit od Alesis, kompletní elektronický bubenický systém v jedné krabici.

Na dotaz
Kód: 10618
Značka: ALESIS
7 490 Kč / ks
Kategorie: Elektronické bicí

Debut Kit je dodáván se vším, co potřebujete, abyste mohli ihned začít bubnovat. Set obsahuje čtyři 6 "nastavitelné pady se síťovou blánou, které jsou mnohem méně hlučné než gumové pady a hra na ně je realističtější. Každý z 3 zahrnutých činelů se může pochlubit velkou 10-palcovou hrací plochou, takže vám nikdy neunikne žádný úder. KickPad a Hi-Hat se ovládají pomocí citlivých nožních pedálů, které se dají jednoduše sbalit a odložit, když se nepoužívají. Nastavitelná židle a sluchátka poskytují pohodlí hráčům všech věkových skupin. V balení jsou zahrnuty i paličky. Debut Kit je ideálním setem pro každého začínajícího bubeníka.

Srdcem Debut Kit je zvukový modul nabitý funkcemi. Obsahuje 10 klasických a moderně znějících bicích sad, navržených na míru firmou Alesis. Tyto sady obsahují 120 samostatných zvuků bicích a využívají technologii Intelligent Dynamic Articulation ™ k zajištění neuvěřitelně realistického zvuku a hratelnosti. Zvukový modul lze připojit k externímu zvukovému systému nebo zesilovači, jako je například Alesis Strike Amp 8 (prodává se samostatně), pomocí stereofonních ¼ "výstupů, nebo můžete připojit sluchátka pro skutečně tiché a soukromé cvičení. Zvukový modul Debut Kit také je vybaven integrovaným bubnovým trenérem včetně 30 play along skladeb a speciálně navrženými rytmickými cvičeními, které pomáhají budovat a zdokonalovat vaše schopnosti. Navíc je zde aux vstup, který vám umožní jammování s vašimi oblíbenými melodiemi z telefonu nebo tabletu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: