Neohodnoceno

VINTAGE V100MRBK

Vyprodáno
Kód: HN214451
Značka: Vintage
14 990 Kč –8 % 13 690 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická kytara
VINTAGE V100MRBK
14 990 Kč –8 %
Elektrické kytary značky Vintage z řady ICON nabízí dotažený design a feel léty hraných nástrojů, tj. finiše s jemnějšími i výraznějšími prvky umělé patiny. Les Paul V100MRBK se tak může pochlubit řadou bojových šrámů v podobě škrábanců, oprýskaného laku a výraznými prvky patiny veškerého hardware.

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s příjemným „Soft C“ profilem je přilepen hmatník z kompozitního materiálu Lignum Rosa (vrstvené dřevo), vlastnostmi a vzhledově podobného palisandru, osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium.

Dva firemní humbuckery poskytují kytaře průrazný rockový zvuk. Jeho charakter lze standardně upravovat pomocí dvou ovladačů hlasitosti, dvou tónových clon a třípolohového přepínače. Struny jsou ukotveny ve firemních ladících mechanikách, kobylce TOM a struníku.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: