Neohodnoceno

FLIGHT Peter Moss Signature EQ-A

Skladem
Kód: HN241821
Značka: Flight
9 890 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 1.5 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
Peter Moss Signature je koncertní ukulele vytvořené pro britského firemního hráče značky Flight vycházející ze specifikací špičkových modelů Flight Spirit z řady Royal.

Tělo ukulele je zhotoveno z těch nejprověřenějších dřev - masivního smrku na přední desce a afrického mahagonu na zadní desce a lubech. Tělo zdobí saténový finiš Moonburst, kontrastní oboustranná lemovka a rozeta z imitace perleti.

V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a palisandr, používaná u prémiových nástrojů. Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun přes nultý pražec a kompenzované sedlo z kosti v ladicích mechanikách v původním Flight designu a v tzv. string-through kobylce, konceptu převzatém z designu kytar, kdy jsou struny vedeny přes kobylku skrze přední desku nástroje. Pěkné zpracování podtrhuje stylový výřez těla a offset polohové tečky na hmatníku.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika s preampem instalovaným do ozvučnicového otvoru nástroje. Společně s nástrojem zakoupíte i stylový polstrovaný obal (20 mm polstrování) v královských barvách burgundské červené s příměsí purpurové.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: