Neohodnoceno

FLIGHT Juliana Concert

Vyprodáno
Kód: HN230389
Značka: Flight
6 090 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 2 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Akustické ukulele
Řada Princess Series značky Flight představuje polomasivní akustické a elektroakustické modely ukulelí s řadou zajímavých designových prvků. Modely Victoria, Sophia, Leia a další jsou dodávány ve stylovém červeném gig bagu s 15 mm polstrováním.

Tělo koncertního ukulele Juliana je zhotoveno z akácie (přední deska z masivu), což je dřevo ze stejné rodiny jako koa. V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a eben, používaná u prémiových nástrojů. Struny jsou přes kompenzované sedlo a nultý pražec z kosti uchyceny ve Die-Cast mechanikách kytarového typu a ebenové kobylce. Pěkné zpracování podtrhují tradiční prvky v podobě obvodové lemovky těla a rozety.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: