Neohodnoceno

FLIGHT Elise Ecklund Signature Natural

Skladem
Kód: HN221942
Značka: Flight
3 190 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 1.1 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Akustické ukulele
Řada Designer Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí s tradičním přírodním/designem dřev vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky.

Tělo tohoto koncertního ukulele, signature modelu mladé ukulelistky Elise Ecklund, je zhotoveno z laminovaného mahagonu. Ke krku z afrického okoumé je přilepen hmatník z blackwoodu osazený, na přání Elise, pozičními značkami ve tvaru démantů. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Geared) a kobylce z blackwoodu. Design nástroje zpestřují laserové rytiny v podobě dekorativní rozety a signatury na hlavici ukulele.

Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: