Neohodnoceno

FLIGHT Elise Ecklund Auc City Concert

Skladem
Kód: HN237693
Značka: Flight
2 690 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 1.5 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Akustické ukulele
Akustické koncertní ukulele Elise Ecklund City Ukulele je signature modelem mladé ukulelistky Elise Ecklund. Tělo ukulele je složeno z přední desky z laminovaného smrku a zadní desky a lubů z laminovaného okoumé. Top zdobí design inspirovaný zážitky a krásou měst, která Elise Ecklund navštívila. Ke krku z okoumé je přilepen ořechový hmatník osazený sedmnácti pražci. Dohmat na vyšších polohách hmatníku usnadňuje spodní výřez těla.

Struny jsou ukotveny přes nultý a sedlový pražec z kosti v ladících mechanikách kytarového typu (Geared) a ořechové kobylce. Ukulele je dodáváno ve stylovém polstrovaném obalu s přední kapsou na příslušenství, rukojetí a popruhy na záda plus instruktážním bookletem.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: