Neohodnoceno

FLIGHT DUC 380 CEQ Topaz Satin Color

Vyprodáno
Kód: HN221947
Značka: Flight
3 190 Kč –6 % 2 990 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 1 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
FLIGHT DUC 380 CEQ Topaz Satin Color
3 190 Kč –6 %
Řada Gemstone Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí v pěkných barevných úpravách vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky.

Tělo tohoto elektroakustického koncertního ukulele je zhotoveno z laminovaného mahagonu. Přirozenou rezonanci nástroje vylepšuje jemně klenutá zadní deska ukulele. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladicích mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika Flight FU-T3 s preampem instalovaným do lubu nástroje (třípásmový ekvalizér, ladička).

Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: