Neohodnoceno

CASCHA Ukulele Carbon Fibre Black Set EQ

Skladem
Kód: HN235915
Značka: Cascha
4 990 Kč –10 % 4 490 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 1.5 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
CASCHA Ukulele Carbon Fibre Black Set EQ
4 990 Kč –10 %
Toto koncertní ukulele značky Cascha je od těla až po hlavici vyrobeno z uhlíkovými vlákny vyztuženého plastu (polykarbonát). Díky tomu nabízí i při nízké hmotnosti vysokou odolnost proti vnějším vlivům a poškození – oproti standardním dřevěným ukulele i odlišný, jasnější, zvuk (k tomu přispívá i druhý, boční, ozvučný otvor). Moderní design nástroje se spodním výřezem těla nabízí dobrý dohmat i na vyšších polohách hmatníku. Dobré ladění strun z fluorokarbonu zaručuje jejich uchycení v otevřených mechanikách kytarového typu.

Aktivní elektronika nabízí standardní možnost ozvučení přes kombo pro akustické nástroje nebo PA, ale i vlastní zabudovaný zesilovač a integrované efekty reverb, chorus a delay. Baterii lze dobít s pomocí přibaleného USB kabelu (adaptér není součástí). Součástí balení je pevný obal/softcase, nástrojový popruh a tři trsátka.

Značka Cascha nabízí široké spektrum hudebních nástrojů s jedním společným jmenovatelem a tím je cenová dostupnost. Cíleně tak míří na potřeby začínajících muzikantů, kterým poskytuje kompletní servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: