Neohodnoceno

FLIGHT Phantom Tenor EQ-A Natural

Vyprodáno
Kód: HN221962
Značka: Flight
11 190 Kč –0 % 11 090 Kč / ks
Kategorie: TENOROVÉ
Hmotnost: 2.2 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
FLIGHT Phantom Tenor EQ-A Natural
11 190 Kč –0 %
Řada Royal Series značky Flight představuje celomasivní elektroakustické modely ukulelí s řadou zajímavých designových prvků. Tyto nástroje představují to nejlepší ze současné nabídky značky. Společně s nástrojem zakoupíte i stylový polstrovaný obal (20 mm polstrování) v královských barvách burgundské červené s příměsí purpurové.

Tělo tenorového ukulele Phantom je zhotoveno z vybraného dřeva akácie. V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a eben, používaná u prémiových nástrojů. Struny jsou ukotveny přes kompenzované sedlo a nultý pražec z kosti v otevřených ladících mechanikách a v ebenové kobylce. Kvalitu zpracování dobře ilustruje originální design hlavice, který odlišuje ukulele Phantom od ostatních modelů řady Royal, lesklý finiš topu a tradiční prvky v podobě pozičních značek na ebenovém hmatníku a perleťové rozety.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika s preampem instalovaným do ozvučnicového otvoru nástroje.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: