Neohodnoceno

FLIGHT Nighthawk Tenor EQ-A

Vyprodáno
Kód: HN241820
Značka: Flight
8 990 Kč / ks
Kategorie: TENOROVÉ
Hmotnost: 1.5 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
Řada Royal Series značky Flight představuje celomasivní elektroakustické modely ukulelí s řadou zajímavých designových prvků. Tyto nástroje představují to nejlepší ze současné nabídky značky. Společně s nástrojem zakoupíte i stylový polstrovaný obal (20 mm polstrování) v královských barvách burgundské červené s příměsí purpurové.

Tělo ukulele Nighthawk v tenorové velikosti je zhotoveno z těch nejprověřenějších dřev - masivu smrku na přední desce a afrického mahagonu na zadní desce a lubech. Tělo zdobí saténový finiš Moonburst, efektní modrá lemovka topu z imitace perleti (blue pearloid) a výřez těla též vyložený imitací perleti v modré barvě.

V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a palisandr, používaná u prémiových nástrojů. Struny jsou přes sedlo a nultý pražec z kosti uchyceny v ladících mechanikách v původním Flight designu a palisandrové kobylce s perleťovými kolíčky. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta z imitace perleti a offset polohové značky na hmatníku.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika s preampem instalovaným do ozvučnicového otvoru nástroje.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: