Neohodnoceno

FLIGHT Fireball Tenor EQ-A

Vyprodáno
Kód: HN230405
Značka: Flight
13 990 Kč / ks
Kategorie: TENOROVÉ
Hmotnost: 2 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
Řada Royal Series značky Flight představuje celomasivní elektroakustické modely ukulelí s řadou zajímavých designových prvků. Tyto nástroje představují to nejlepší ze současné nabídky značky. Společně s nástrojem zakoupíte i stylový polstrovaný obal (20 mm polstrování) v královských barvách burgundské červené s příměsí purpurové.

Tělo tenorového ukulele Fireball je zhotoveno z masivního mangovníku, který kromě pěkné kresby dřeva nabízí i krásně vřelý bohatý zvuk. V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a palisandr, používaná u prémiových nástrojů. Dobrý dohmat na vyšších polohách hmatníku usnadňuje elegantní spodní výřez těla.

Stabilitu ladění a skvělý sustain zaručuje ukotvení strun přes kompenzované sedlo a nultý pražec z kosti v otevřených ladicích mechanikách a palisandrové kobylce. Kvalitu zpracování dobře ilustruje moderní design hlavice, lesklý finiš topu a dekorativní prvky z barveného javoru (lemovka, rozeta a opěrka ramene).

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika s preampem instalovaným do ozvučnicového otvoru nástroje.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: