Neohodnoceno

ORTEGA HYDRA-ZS

Vyprodáno
Kód: HN211463
Značka: Ortega
12 290 Kč / ks
Kategorie: TENOROVÉ
Hmotnost: 2.7 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Elektroakustické ukulele
Hydra je prvním nástrojem z řady Custom Built Series značky Ortega. Jedná se o dvoukrký model, který kombinuje osmistrunné a čtyřstrunné ukulele v tenorových velikostech. Hráči na ukulele tak konečně získají stejné možnosti a komfort jako kytaristé.

Tělo nástroje s označením ZS je zhotoveno z překližovaného exotického dřeva ziricote s povrchovou úpravou s otevřenými póry (Open Pore). K mahagonovým krkům jsou přilepeny javorové hmatníky osazené osmnácti pražci. Jejich plochu zkrášluje ořechový inlay s motivem „tree of life“. Struny jsou uchyceny v javorové kobylce a pozlacených klasických otevřených mechanikách kytarového typu. Vzhled nástroje dotváří obvodová lemovka z ořechu, mahagonová lemovka hmatníku, praktická opěrka pro rameno (armrest) a zdobné rozety.

Originální design nástroje podporuje preamp se zabudovanou ladičkou a originálně řešená elektronika umožňující třípolohovým switchem přepínat mezi snímači krků, případně aktivovat oba.

Nástroj je dodáván v luxusním polstrovaném obalu (gig bag).

Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: