Neohodnoceno

RELOOP RMX-22i

Skladem
Kód: HN157713
Značka: Reloop
9 390 Kč –10 % 8 390 Kč / ks
Kategorie: Mixážní pulty
Hmotnost: 3.81 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: DJ mixpult
RELOOP RMX-22i
9 390 Kč –10 %
Reloop RMX-22i je kompaktní, 2+1 kanálový klubový mixpult s digitální architekturou a integrovanými Instant Sound Colour efekty. Splňuje stejné zvukové standardy, které najdete ve vlajkové lodi firmy Reloop, mixu RMX-80.

Dodávaný iPad split kabel umožňuje připojení iPadu, Android zařízení či smartphonu přímo přes 3,5 mm jack. Kabel rozdělí audio signál do dvou oddělených mono kanálů nebo jednoho stereo výstupu. V praxi to znamená, že můžete zapojit DJ aplikace podporující split-cue funkci (třeba DJAY od firmy Algoriddim) stejně jako stereo výstup z produkčních a samplovacích aplikací.

RMX-33i má zabudované čtyři vysoce kvalitní, digitální Sound Colour efekty – White Noise, Filter (low a high pass), Bit Crusher a Gate. Ty můžete přiřadit k Instant efektovým potenciometrům. Efekty můžete použít pro každý kanál a modulovat je širokým, bi-polárním potenciometrem.

Samozřejmostí je 3 – pásmová EQ sekce, kterou můžete snadno nastavit v režimech „Kill“ (isolator) nebo „Classic“.

Na mixu pochopitelně najdete i sekci nastavitelných faderů s nastavitelnými křivkami a funkcemi Auto Start či Crossover Reverse. Výstupní sekce nabízí RCA a XLR konektory pro bezproblémové připojení k jakémukoliv PA.

K mixpultu je možné prostřednictvím audio kabelu (součástí balení) připojit také iPad, který vám poskytne dokonalý přehled mixu a průběhu přehrávané stopy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: