Neohodnoceno

MACKIE ONYX8

Skladem
Kód: HN219323
Značka: Mackie
9 190 Kč / ks
Kategorie: Mixážní pulty
Hmotnost: 4.6 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Analogový mixážní pult
Prémiový analogový mixpult ONYX8 od Mackie je vhodný pro zvučení live performance v hudebních klubech, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší eventy různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení.

ONYX8 je osmikanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením.

K dispozici budete mít čtyři mikrofonní preampy se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), možnost nahrání až čtyřstopé nahrávky, přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: