Neohodnoceno

VINTAGE LV6MSSB

Vyprodáno
Kód: HN192088
Značka: Vintage
13 190 Kč –6 % 12 290 Kč / ks
Kategorie: LEVORUKÉ ELEKTRICKÉ KYTARY
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Levoruká elektrická kytara
VINTAGE LV6MSSB
13 190 Kč –6 %
Tělo této kytary je vyrobeno z masivní americké olše. Krk, který je k tělu přišroubovaný, byl vysoustružen z tvrdého javoru a je osazen též javorovým hmatníkem s dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky.

O snímání zvuku se stará trojice single-coil snímačů značky Wilkinson s Alnico V magnety, přičemž středový snímač má obrácenou polaritu vinutí. Jejich zvuk lze tvarovat pomocí ovladače hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače. Celkový tón si tak můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Struny jsou uchyceny v kvalitním jednozvratném tremolu Wilkinson WVC s autentickým vintage designem a chromovaných ladících mechanikách téže značky. Pickguard z imitace želvoviny podtrhuje vzhled kytary a zároveň chrání její lak před poškrábáním.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: