Neohodnoceno

VINTAGE LV100MRPGM

Vyprodáno
Kód: HN192086
Značka: Vintage
17 290 Kč –5 % 16 390 Kč / ks
Kategorie: LEVORUKÉ ELEKTRICKÉ KYTARY
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Levoruká elektrická kytara
VINTAGE LV100MRPGM
17 290 Kč –5 %
Elektrické kytary značky Vintage z řady V100 vychází z tvaru rockových klasik – kytar Les Paul, jejichž zvuk proslavili Slash, Jimmy Page, Zakk Wylde, Joe Perry a další slavní kytaristé.

Masivní mahagonové tělo nástroje zdobí pěkný top z fládrovaného javoru a působivá barevná úprava Lemon Drop. Povrchová úprava Distressed, tj. umělá patina v podobě výrazných oděrek a oprýskaného laku, vytváří dojem, že již kytara vystřídala několik desítek majitelů a ne vždy s ní bylo zacházeno s úctou, přitom se pochopitelně jedná o zcela nový kus. K přilepenému mahagonovému krku přiléhá hmatník z kompozitního dřeva osazený dvaadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují perleťové bloky.O snímání zvuku se stará dvojice humbuckerů Wilkinson. Jejich zvuk lze tvarovat pomocí dvou ovladačů hlasitosti, tónových clon a třípolohového přepínače. Celkový tón si tak můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb, ať už preferujete říznější rockový, nebo vřelejší bluesový či jazzový zvuk.

Struny jsou uchyceny v pevné kobylce Tune-O-Matic a stopbaru. Kvalitní mechaniky Wilkinson Deluxe VJ01 poskytují nástroji přesné a stabilní ladění, zároveň i designově ladí s elegantně tvarovanou hlavicí kytary.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: