Neohodnoceno

JOYO DualKlonz

Vyprodáno
Kód: HN191965
Značka: Joyo
39 990 Kč / ks
Kategorie: LAMPOVÉ ZESILOVAČE
Hmotnost: 20 kg
HSCode: 8518400090
Annotation: Kytarový lampový zesilovač
Celolampový kytarový zesilovač Joyo Klonz představuje originální koncept, který spojuje svět analogových lampových aparátů s flexibilitou moderních digitálních zařízení. Jedná se o dvoukanálový zesilovač s tradičním designem a samostatnými, přehledně uspořádanými, ovladači obou kanálů. Na pohled se tak jeví vše při starém, ale výjimečnost tohoto aparátu je skryta až za pěkným designem.

Zapomeňte na tradiční rozdělení kanálů na Clean na jedné straně a Dirty/Crunch/Overdrive na straně druhé. Samostatné kanály Joyo Klonz nazvané Vintage a Modern nabízí v podstatě dva aparáty se zcela odlišným charakterem (elektronky Vintage preampu – 1x 12AX7, 1x 12AY7, Modern preamp – 3x 12AX7). K ruce tak máte vše od vintage feelu aparátů z 60. let po moderní hi-gain i low-gain zvuky. To je samo o sobě pěkné, nicméně Joyo Klonz jde ještě mnohem dále a nabízí možnost přepínání mezi množstvím ikonických analogových obvodů lampových aparátů pomocí aplikace na vašem telefonu či tabletu (iOS, Android), případně pomocí MIDI. Jednoduše tak budete mít k dispozici kompletní nabídku zvuků všech známých kytarových aparátů od dob počátků rock´ n ´rollu po současnost, včetně autentické odezvy elektronek, nikoliv jejich simulace (proto je Joyo Klonz označován jako Multipath Tube Amp).

Možnost volby obvodu se netýká pouze sekcí předzesilovače, ale i koncového stupně, který nezůstal sekcím preampu nic dlužen. Vše, co potřebujete k přiblížení se zvuku slavných originálů, je řídit se průvodcem (tube guide) v aplikaci a instalovat do aparátu požadované elektronky. K výměně navíc není třeba elektronky párovat a měřit bias. Joyo Klonz je firemně vybaven lampami 6L6, součástí balení je i box s elektronkami EL84 a EL34. Zesilovač nicméně akceptuje i typy 5881, 6V6, KT66, KT88 a další.

Aparát dále nabízí USB konektor pro firmware updaty, tříkanálový footswitch (channel, cab select, low gain mode), sériovou efektovou smyčku s ovladačem Level a výstupy do externích reproboxů (k zesilovači lze připojit dva kabinety a přepínat mezi nimi footswitchem). Výkon zesilovače odpovídá, v závislosti na zvolené konfiguraci elektronek, 15-25 wattům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: