Neohodnoceno

ACUS ONEFORSTREET 5 WOOD

Vyprodáno
Kód: HN226575
Značka: Acus
17 090 Kč –0 % 16 990 Kč / ks
Kategorie: Kytarové aparatury
Hmotnost: 10 kg
HSCode: 8518220090
Annotation: Kombo pro akustické nástroje
ACUS ONEFORSTREET 5 WOOD
17 090 Kč –0 %
ONEFORSTREET 5 WOOD je kombo pro akustické nástroje vhodné pro pouliční muzikanty/buskery. Nabízí dotažený design aparátů Acus, kdy kabinet z březové překližky doplňuje čelní kovová mřížka, dva kanály se dvěma nástrojovými vstupy a jedním mikrofonním, moderní funkce (kompatibilita s Bluetooth přes přibalený přijímač Artesia BT-1, streamování propojením XLR Direct Out výstupu a Aux In konektoru) a možnost napájení bateriemi s výkonem až sedm hodin na jedno dobití.

Charakter zvuku kanálů lze upravit pomocí samostatných ovladačů v podobě třípásmového ekvalizéru, ovladače hlasitosti, úrovně zabudovaného efektu reverb a společných ovladačů Master Volume a Aux Vol (hlasitost vstupu externího audia). Přepínačem -10 dB zredukujete signál XLR Direct Out výstupu o 10 dB. Mikrofonní vstup nabízí možnost fantomového napájení, tj. připojení kondenzátorového mikrofonu. Kombo lze napájet přibaleným adaptérem nebo pomocí baterie (Li-ion 18V), která není součástí. Výrobce doporučuje baterie Makita LXT BL 18V 6.0Ah.

Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati. Její majitelé se od samého začátku zaměřovali na akustické zesilovače a komba, která by akustickým nástrojům neubírala nic na jejich přirozeném zvuku a pouze je jasně a čistě zesílila. Všechny jejich produkty jsou navrhovány s maximální pečlivostí a jejich cílem je vždy produkovat čistý, téměř studiový zvuk. Nezanedbatelnou součást samozřejmě tvoří design jejich výrobků, a proto mu firma Acus věnuje enormní péči. Tím perfektně plní svůj cíl akustické i vizuální harmonie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: