Neohodnoceno

ACUS ONEFORSTREET 10 BLK

Vyprodáno
Kód: HN226578
Značka: Acus
29 990 Kč / ks
Kategorie: Kytarové aparatury
Hmotnost: 15 kg
HSCode: 8518220090
Annotation: Kombo pro akustické nástroje
ONEFORSTREET 10 BLK je kombo pro akustické nástroje vhodné pro pouliční muzikanty/buskery a menší hudební uskupení. Nabízí dotažený design aparátů Acus, tři kanály se třemi nástrojovými vstupy a dvěma mikrofonními, efektový procesor s efekty reverb, chorus a delay, zabudovaný kompresor (pouze na prvním kanálu), moderní funkce (kompatibilita s Bluetooth přes přibalený přijímač Artesia BT-1, streamování propojením XLR Direct Out výstupu a Aux In konektoru) a možnost napájení bateriemi s výkonem až sedm hodin na jedno dobití.

Charakter zvuku kanálů lze upravit pomocí samostatných ovladačů v podobě třípásmového ekvalizéru, ovladače hlasitosti, gainu (-12 dB až +15dB), úrovně zvoleného efektu (Short Reverb, Long Reverb, Chorus, Delay) a společných ovladačů Master Volume, Aux In (hlasitost vstupu externího audia) a knobů v rámci efektové sekce a kompresoru, kdy lze měnit parametr u zvoleného efektu (reverb lenght, chorus rate, delay time) a nastavit citlivost a styl komprese na prvního kanálu (kompresor lze vypnout).

Přepínačem -10 dB zredukujete signál XLR Direct Out výstupu o 10 dB. Mikrofonní vstupy nabízí možnost fantomového napájení, tj. připojení kondenzátorových mikrofonů. Kombo lze napájet přibaleným adaptérem nebo pomocí baterie (Li-ion 18V), která není součástí. Výrobce doporučuje baterie Makita Li-ion 18V.

Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati. Její majitelé se od samého začátku zaměřovali na akustické zesilovače a komba, která by akustickým nástrojům neubírala nic na jejich přirozeném zvuku a pouze je jasně a čistě zesílila. Všechny jejich produkty jsou navrhovány s maximální pečlivostí a jejich cílem je vždy produkovat čistý, téměř studiový zvuk. Nezanedbatelnou součást samozřejmě tvoří design jejich výrobků, a proto mu firma Acus věnuje enormní péči. Tím perfektně plní svůj cíl akustické i vizuální harmonie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: