Neohodnoceno

ORTEGA RE238SN-BKT

Vyprodáno
Kód: HN239177
Značka: Ortega
13 490 Kč –2 % 13 090 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4 kg
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
ORTEGA RE238SN-BKT
13 490 Kč –2 %
Klasické kytary Ortega z řady Performer spojují tradiční design a konstrukční řešení s moderními prvky. V rámci série můžete vybírat z kytar se standardní hloubkou těla i „thinline“ modelů, nástrojů s praktickým výřezem těla i palety různých finišů.

Přední deska této elektroakustické klasické kytary je zhotovena z masivního aljašského smrku Sitka, zadní deska a luby jsou vyrobeny z překližovaného mahagonu. Plochu hmatníku z fíkovníku rozděluje devatenáct pražců. Modely s označením SN (small neck/slim neck) disponují užším krkem (48 mm u nultého pražce namísto tradičních 52 mm) – hru na tyto nástroje tak ocení hráči s drobnějšími prsty, ale i muzikanti zvyklejší na rozměry krku akustických kytar.

Možnost ozvučení nabízí elektronika Ortega MagusGo s ovladači Volume a Tone decentně zasazenými do ozvučnicového otvoru nástroje. Struny jsou ukotveny v klasických otevřených mechanikách a kobylce z fíkovníku. Pěkné zpracování podtrhuje javorová lemovka těla a rozeta složená z prstenců z ořechu, javoru a bílé perleti.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: