Neohodnoceno

ORTEGA RCE158MN

Skladem
Kód: HN225170
Značka: Ortega
14 690 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4.2 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Řada Performer značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné klasické a klasické elektroakustické kytary, které jistě dokážou oslovit hráče všech úrovní pokročilosti. Jedná se o nástroje s polomasivním tělem, kdy se modely s označením MN (medium neck) odlišují od tradičních klasických kytar užším krkem (šířka nultého pražce 50 mm).

Tělo této kytary je zhotoveno z přední desky z masivního aljašského smrku a zadní desky a lubů z překližovaného ořechu. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z fíkovníku osazený devatenácti pražci. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách v klasickém designu a kobylce z fíkovníku se dvanácti otvory. Pěkné zpracování podtrhuje světlá obvodová lemovka těla, rozeta složená z perleťových a dřevěných (javor, ořech) prstenců a firemní logo na hlavici nástroje.

Tento konkrétní model je navíc osazen elektronikou Ortega MagusPro s integrovanou ladičkou, třípásmovým ekvalizérem, ovladačem hlasitosti a tlačítkem Phase s funkcí obrácení fáze (potlačení šumu).

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: