Neohodnoceno

ORTEGA RCE138-T4

Skladem
Kód: HN225169
Značka: Ortega
14 290 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4.13 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Řada Performer značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné klasické a klasické elektroakustické kytary, které jistě dokážou oslovit hráče všech úrovní pokročilosti. Jedná se o nástroje s polomasivním tělem a užším krkem, kdy modely s označením T4 (Thin Line) nabízí rozměr 48 mm (slim neck) u nultého pražce namísto tradičních 52 mm, užší tělo (85 mm) a připojení krku k tělu na čtrnáctém pražci. Hru na tyto kytary tak ocení nejen hráči s drobnějšími prsty, ale především muzikanti zvyklejší na herní vlastnosti akustických kytar.

Tělo této kytary je zhotoveno z přední desky z masivního aljašského smrku a zadní desky a lubů z překližovaného sapele. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách v klasickém designu a kobylce z fíkovníku se dvanácti otvory. Pěkné zpracování podtrhuje světlá obvodová lemovka těla, rozeta složená z perleťových a dřevěných (javor, ořech) prstenců a firemní logo na hlavici nástroje.

Tento konkrétní model je navíc osazen elektronikou Ortega MagusPro s integrovanou ladičkou, třípásmovým ekvalizérem, ovladačem hlasitosti a tlačítkem Phase s funkcí obrácení fáze (potlačení šumu).

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: