Neohodnoceno

ALHAMBRA Iberia Ziricote

Vyprodáno
Kód: HN165114
Značka: Alhambra
14 990 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Klasická kytara
Klasická kytara Alhambra Iberia Ziricote nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných kytar za dostupnou cenu. Přední deska kytary je zhotovena z masivního červeného cedru kvality A+, zadní deska a luby jsou vyrobeny z překližovaného ziricote, jehož parádní kresba dodává nástroji punc výjimečnosti.

Užší mahagonový krk (Ergoneck) a palisandrový hmatník poskytují optimální herní komfort. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v pozlacených ladících mechanikách a palisandrové kobylce. Stylový vzhled nástroje podtrhuje oboustranná lemovka těla a a zdobná rozeta.

Kytara je dodávána v obalu.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: