Neohodnoceno

FLIGHT Voyager Concert EQ -A

Vyprodáno
Kód: HN230404
Značka: Flight
11 090 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 2 kg
Annotation: Elektroakustické ukulele
Řada Royal Series značky Flight představuje celomasivní elektroakustické modely ukulelí s řadou zajímavých designových prvků. Tyto nástroje představují to nejlepší ze současné nabídky značky. Společně s nástrojem zakoupíte i stylový polstrovaný obal (20 mm polstrování) v královských barvách burgundské červené s příměsí purpurové.

Přední deska koncertního ukulele Voyager je zhotovena z masivního smrku Sitka, zadní deska luby z masivní akácie, která zjemňuje průraznost smrkového topu. V rámci materiálů pro krk a hmatník padla volba na osvědčená dřeva, africký mahagon a palisandr, používaná u prémiových nástrojů. Herní komfort pozvedává na vyšší úroveň ebenová opěrka ramene.

Stabilitu ladění a skvělý sustain zaručuje ukotvení strun přes sedlo a nultý pražec z kosti v otevřených ladicích mechanikách a v tzv. string-through kobylce, konceptu převzatém z designu kytar, kdy jsou struny uchyceny přes kobylku a skrze přední desku ukulele. Kvalitu zpracování dobře ilustruje moderní design hlavice, lesklý finiš topu a dekorativní prvky v podobě ebenové lemovky a perleťové rozety.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika s preampem instalovaným do ozvučnicového otvoru nástroje.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: