Neohodnoceno

FLIGHT TUSL-KIDZ

Vyprodáno
Kód: HN230328
Značka: Flight
1 590 Kč / ks
Kategorie: KONCERTNÍ
Hmotnost: 2 kg
Annotation: Akustické ukulele
Řada Travel Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí zhotovených z větší části z plastového materiálu ABS, díky čemu bez úhony přežijí vaše výkyvy nálad i rozmary počasí.

TUSL-KIDZ je ukulele s delším krkem/menzurou koncertních ukulelí a kompaktním tělem sopránových modelů zvláště vhodné pro výuku ve školách, kroužcích apod. Korpus ukulele je složen z plastového těla a přední desky z laminované lípy. Širší klenutá zadní deska ukulele umožňuje nástroji rezonovat jasnějším hlasitějším zvukem, než nabízí standardní modely ukulelí. Krk i hmatník jsou rovněž zhotoveny z plastového materiálu ABS, kdy design krku imituje strukturu dřeva.

Barevné struny Aquila Kids Strings usnadní dětem první kroky s nástrojem (řada výukových systémů používá systém barev). Ukulele je dodáváno v obalu v modré džínové barvě spolu s náhradním setem strun Aquila Kids Strings a speciálním instruktážním bookletem.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: