Neohodnoceno

FLIGHT TUS Alyona Shvetz

Vyprodáno
Kód: HN230320
Značka: Flight
1 690 Kč –5 % 1 590 Kč / ks
Kategorie: SOPRÁNOVÉ
Hmotnost: 2 kg
Annotation: Akustické ukulele
FLIGHT TUS Alyona Shvetz
1 690 Kč –5 %
Řada Travel Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí zhotovených z větší části z plastového materiálu ABS, díky čemu bez úhony přežijí vaše výkyvy nálad i rozmary počasí.

TUS ALYONA SHVETZ je signature model sopránového ukulele písničkářky z ruského Petrohradu. Korpus ukulele je složen z plastového těla a přední desky z laminované lípy, kterou zdobí signature grafické motivy. Širší klenutá zadní deska ukulele umožňuje nástroji rezonovat jasnějším hlasitějším zvukem, než nabízí standardní modely sopránových ukulelí. Krk i hmatník jsou rovněž zhotoveny z plastového materiálu ABS, kdy design krku imituje strukturu dřeva. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec ukotveny v ladicích mechanikách kytarového typu (Geared) a plastové kobylce. Stylový vzhled nástroje podtrhuje lipová dýha na hlavici barevně sladěná s úpravou topu.

Ukulele je dodáváno v růžovém obalu, který stylově ladí s barevnými motivy na přední desce a dýze na hlavici ukulele. Součástí balení je i instruktážní booklet.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: