Neohodnoceno

VINTAGE V120MRBK

Vyprodáno
Kód: HN214456
Značka: Vintage
13 290 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická kytara
Elektrické kytary značky Vintage z řady ICON nabízí dotažený design a feel léty hraných nástrojů, tj. finiše s jemnějšími i výraznějšími prvky umělé patiny. Les Paul V120MRBK se tak může pochlubit řadou bojových šrámů v podobě škrábanců, oprýskaného laku a výraznými prvky patiny veškerého hardware.

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s příjemným „Soft C“ profilem je přilepen hmatník z kompozitního materiálu Lignum Rosa (vrstvené dřevo), vlastnostmi a vzhledově podobného palisandru, osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo.

Kobylkový snímač Wilkinson v dog-ear designu poskytuje kytaře definované basy a průrazné středy humbuckerů, zároveň jasné výšky single-coil snímačů. Charakter zvuku lze tvarovat pomocí ovladače hlasitosti a tónové clony. Struny jsou ukotveny přes nultý pražec z materiálu Graphtech NuBone v ladících mechanikách Wilkinson a kompenzované kobylce Wilkinson GTBCR.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: