Neohodnoceno

VINTAGE V100 Purple Flamed Maple With Bigsby

Vyprodáno
Kód: HN246127
Značka: Vintage
19 190 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektrická kytara
Elektrická kytara V100 GUITAR - PURPLE FLAMED MAPLE WITH BIGSBY v single-cut LP designu je součástí populární série VIntage Reissued. Mahagonové tělo nástroje zdobí javorový top a efektní vrchní dýha z fládrovaného javoru s kresbou dřeva podpořenou barevnou úpravou. K mahagonovému krku s příjemným „Soft C“ profilem je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové bloky.

Dva firemní humbuckery poskytují kytaře poskytují kytaře šťavnatý rockový zvuk, který se prosadí i v metalu nebo naopak v méně zvukově agresivních stylech. Charakter tónu lze upravit pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohového přepínače snímačů.

Struny jsou přes nultý pražec z materiálu NuBone uchyceny v ladících mechanikách Wilkison a přes nastavitelnou kobylku Wilkinson TOM v tremolu Bigsby zhotoveného z die-cast hliníku. Set chromovaných zámků na popruh zaručuje pevné uchycení řemenu za jakýchkoliv okolností. Pěkné zpracování podtrhuje lemovka těla a hmatníku.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: