Neohodnoceno

GODIN xtSA Koa Extreme HG

Vyprodáno
Kód: HN238090
Značka: Godin
68 690 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektrická hybridní midi kytara
Elektrická hybridní MIDI kytara Godin xtSA - Synth Access - 3 Voice Koa Extreme HG nabízí v jednom těle zvuky tří odlišných nástrojů - elektrických kytar, akustických kytar a syntezátorů.

Firemní snímače v konfiguraci H-S-H poskytují kytaře plný hutný zvuk humbuckerů i jasné tóny single-coil snímačů (včetně split-coil konfigurací na pozicích 2 a 4 přepínače). Charakter zvuku upravíte pomocí standardních potenciometrů hlasitosti a tónové clony. Piezo kameny LR Baggs a vestavěný preamp s ovladačem hlasitosti a třípásmovým ekvalizérem ve vteřině změní elektrickou kytaru na akustickou. Dva výstupy z kytary (Mix/Acoustic a Electric) umožňují poslat ven pomocí jednoho kabelu mix electric/acoustic signálu nebo vyvést signál z piezo kamenů a snímačů zvlášť. Třetím MIDI 13-pin konektorem propojíte kytaru se syntezátory Roland GR a změníte ji buďto čistě v synťák nebo všechny tři zvuky smícháte. K přepínání mezi mody Acoustic/Electric, Acoustic/Electric/Synth a Synth only slouží třípolohový switch, druhý přepínač je momentary switch duplikující funkci S1/S2 tlačítek na snímačích Roland GK.

Tělo kytary je složeno z topolových křídel, středového javorového kusu a efektní vrchní dýhy z havajského koa. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z kompozitního materiálu richlite osazený dvaadvaceti pražci. Struny jsou ukotveny v ladících mechanikách s převodovým poměrem 18:1 a floating tremolu.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: