Neohodnoceno

GODIN Radium-X Rustic Burst SG

Vyprodáno
Kód: HN246048
Značka: Godin
64 190 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 6 kg
Annotation: Elektrická kytara
Elektrická kytara Godin RADIUM-X RUSTIC BURST SG v originálním single-cut designu nabízí plný vřelý zvuk magnetických snímačů v kombinaci se zvuky elektroakustických kytar.

Kobylkový Bare Knuckle Boot Camp True Grit Zebra a krkový Seymour Duncan Jazz SH-2 humbucker poskytují kytaře vše od parádně vřelých čistých tónů po hutné zkreslení. Nástroj tak nalezne uplatnění od jazzu po metal a to jsme ještě nezmínili LR-Baggs X-Bridge tremolo se šesti zabudovanými piezo kameny, které vám otevřou cestu do světa zvuků elektroakustických kytar. Standardní ovladače (Volume, Tone, třípolohový přepínač) doplňuje třípolohový mini-selector elektroakustických voicingů a potenciometr acoustic volume/blend, kterým smícháte signál z humbuckerů a piezo kamenů podle vašich představ.

Komorované mahagonové tělo kytary zdobí vyřezaný top z bahenního jasanu. K mahagonovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách s převodovým poměrem 18:1 a zmíněném tremolu LR-Baggs X-Bridge. Flexibilitu kytary podtrhují dva jackové výstupy, kterými můžete poslat signál z humbuckerů a piezo kamenů odděleně.

Nástroj je dodáván v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: