Neohodnoceno

GODIN Radium Matte Green RN

Vyprodáno
Kód: HN238084
Značka: Godin
33 990 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektrická kytara
Elektrická kytara Godin Radium Matte Green v originálním single-cut designu spojuje v jednom těle kvality modelů Radiator a Stadium. Kultivovaným vzhledem a kvalitou zpracování jistě dokáže oslovit širokou škálu kytaristů – milovníky experimentů i tradicionalisty.

Tělo nástroje je zhotoveno z kanadské lípy. Ke krku ze stříbrolistého javoru je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky.

Kombinace tří firemních snímačů, tj. kobylkového a krkového humbuckeru a středového single-coilu, a možnost změnit zvuk humbuckerů díky push-pull funkci tónové clony na single-coil, poskytuje kytaře mimořádnou zvukovou všestrannost. Stejně dobře se bude cítit ve vodách šťavnatého agresivního rockového zkreslení i vřelých čistých tónů. Charakter zvuku lze doladit pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohového přepínače snímačů.

Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách s převodovým poměrem 18:1 (Bass side) a 26:1 (Treble side) a pevné kobylce. Nástroj je dodáván v obalu (gig bag).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: