Neohodnoceno

DEERING Phoenix

Vyprodáno
Kód: HN214397
Značka: Deering
80 490 Kč –0 % 79 990 Kč / ks
Kategorie: Banja
Hmotnost: 10 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Banjo
DEERING Phoenix
80 490 Kč –0 %
Phoenix A/E je špičkový model šestistrunného elektroakustického banja americké značky Deering s možností duálního snímání zvuku prostřednictvím magnetického humbuckeru Kavanjo a podkobylkového piezo snímače. Jak v čistě akustické, tak i elektroakustické podobě, vám tak nabídne krásně vřelý organický tón.

Banjo patří mezi tzv. resonátory, tj. má na zadní straně klenutý javorový kryt s černým lemováním. K javorovému krku je přilepen ebenový hmatník osazený dvaadvaceti pražci z pakfongu. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové tečky z imitace perleti. K masivnímu javorovému korpusu je ráfkem uchycena jedenáctipalcová blána. Struny jsou na jedné straně uchyceny v kvalitních mechanikách Planetary, na druhé přes kobylku z javoru/ebenu ve struníku Deering. Ramenní opěrka ve zlatém provedení a dekorativní mezikruží (flange) ze dvou dílů vhodně doplňují základní použité materiály po praktické i vizuální stránce.

Zvuk magnetického humbuckeru Kavanjo, speciálně designovaného pro potřeby banj, a podkobylkového piezo snímače lze tvarovat pomocí dvou potenciometrů – ovladače hlasitosti a knobu, kterým nastavíte poměr/mix snímačů.

Všechny nástroje značky Deering (od profesionálních modelů po základní řadu Goodtime) jsou vyráběny ve Spring Valley v americké Kalifornii zkušenými řemeslníky. Každému kusu je zde věnována stejná péče a pozornost tak, aby splňoval přísná měřítka kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: