Neohodnoceno

DEERING Boston 6 String Banjo

Vyprodáno
Kód: HN185290
Značka: Deering
62 090 Kč –11 % 54 990 Kč / ks
Kategorie: Banja
Hmotnost: 10 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Banjo
DEERING Boston 6 String Banjo
62 090 Kč –11 %
Řada Flagship představuje první originální modely banj, kterými se značka Deering zapsala v době svých začátků do povědomí muzikantské obce. Jedná se o nástroje se špičkovým zpracováním určené profesionálním banjistům a hudebním nadšencům.

Šestistrunné banjo Deering Boston nabízí špičkový zvuk profesionálních nástrojů za dostupnější cenu. Patří mezi tzv. resonátory, tj. má na zadní straně klenutý kryt z mahagonu s bílou lemovkou, který dodává tónu vřelost tropických dřevin. Obruč z válcované oceli s průměrem pět milimetrů disponuje podobnými vlastnostmi jako tone-ring. K ní je zkoseným ráfkem uchycena jedenáctipalcová blána.

K mahagonovému krku přiléhá ebenový hmatník osazený dvaadvaceti pražci z pakfongu. Orientaci po jeho ploše usnadňují zdobné perleťové polohové značky. Struny jsou na jedné straně uchyceny v mechanikách kytarového typu, na druhé přes kobylku z javoru/ebenu v nastavitelném struníku Deering True Tone z poniklované oceli. Zdobné motivy na hlavici nástroje, ramenní opěrka a dekorativní zinkové mezikruží (flange) v podobě čtyřiadvaceti kusů v motýlkovém (butterfly) designu vhodně doplňují základní použité materiály po praktické i vizuální stránce.Všechny nástroje značky Deering (od profesionálních modelů po základní řadu Goodtime) jsou vyráběny ve Spring Valley v americké Kalifornii zkušenými řemeslníky. Každému kusu je zde věnována stejná péče a pozornost tak, aby splňoval přísná měřítka kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: