Neohodnoceno

ALHAMBRA Z-Nature CT EZ

Skladem
Kód: HN188018
Značka: Alhambra
12 590 Kč –10 % 11 330 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
ALHAMBRA Z-Nature CT EZ
12 590 Kč –10 %
Klasické kytary Alhambra Z-Nature představují základní modely z nabídky značky, přesto se stále jedná o kvalitně zpracované nástroje s polomasivní konstrukcí zhotovené ve Španělsku.

Přední deska elektroakustického modelu Z-Nature CT EZ je zhotovena z masivního červeného cedru, což znamená, že se s léty kytara bude čím dál více a více rozehrávat. Zadní deska a luby jsou vyrobeny z vrstveného mahagonu. Finiš s otevřenými póry (open pore) podporuje přirozený zvuk nástroje. CT v názvu značí užší tělo (thinline) s hloubkou 65 mm. K mahagonovému krku je přilepen palisandrový hmatník. Struny jsou uchyceny ve firemním ladících mechanikách v klasickém designu a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování podtrhuje lemovka přední desky.

Možnost ozvučení nabízí preamp Fishman Clásica II s dvoupásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou. Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: