Neohodnoceno

ALHAMBRA 7 P A

Skladem
Kód: HN165120
Značka: Alhambra
30 490 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasické kytary s označením 7 jsou součástí kvalitativně vyšší řady s označením Conservatory. Jedná se o celomasivní nástroje jejichž zpracování, zvuk a herní vlastnosti se blíží špičkovým kytarám řady Concert.

Přední deska modelu 7 P A je zhotovena z masivního německého smrku, zadní deska a luby z masivního indického palisandru. Díky masivním dřevům se bude kytara s postupem let více a více rozehrávat. K mahagonovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, stabilitu ladění zaručují přesné pozlacené mechaniky s klasickými kolíky. Design kytary vhodně doplňuje oboustranná lemovka a zdobná rozeta.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: