Neohodnoceno

ALHAMBRA 5 Fp OP Pinana

Vyprodáno
Kód: HN174442
Značka: Alhambra
20 690 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasická kytara s označením 5 Fp OP Pinana vznikla ve spolupráci s flamenko kytaristou Carlosem Pinanou. Jedná se o model kytary nazývaný „flemanco negra“. Přední desky kytary je zhotovena z masivního cedru kvality AA s individuálně vyladěným žebrováním, zadní deska a luby z vrstveného indického palisandru. Použití cedru je v případě flamenko kytar méně časté. Nástroj tak disponuje krásně kulatým zvukem a větší zvukovou univerzalitou vhodnou i pro hru jiných hudebních stylů a technik.

K mahagonovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Stabilitu ladění zaručují kvalitní klasické pozlacené mechaniky. Tap Plate kolem ozvučnice nástroje neslouží k ochraně laku/povrchu nástroje jako pickguard, ale k perkusní hře prsty typické pro styl flamenka. Vizuální dojem podtrhuje zdobná rozeta a lemovka.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag) spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: