Neohodnoceno

AER Compact 80 Pro

Vyprodáno
Kód: HN237562
Značka: Aer
48 990 Kč / ks
Kategorie: Kytarové aparatury
Hmotnost: 10 kg
HSCode: 8518210000
Annotation: Kombo pro akustické nástroje
Compact 80 je další z řady špičkových akustických komb německé renomované firmy AER. Navzdory kompaktnímu tvaru a nižší hmotnosti disponuje výkonem a dynamikou zvuku, které budou jen těžko hledat konkurenci.

Jedná se o čtyřkanálové kombo se samostatnými kombinovanými XLR/jack 6,3 mm TRS vstupy, které umožňují zapojení akustických nástrojů a mikrofonů včetně kondenzátorových (možnost fantomového napájení, přepínače 9V/48V). Citlivost vstupního signálu lze upravit pomocí ovladačů Gain, charakter zvuku poté upravit pomocí třípásmových (kanály 1 a 3) a dvoupásmových (kanály 2 a 4) ekvalizérů doplněných o tlačítka Colour.

Dva zabudované digitální efektové procesory nabízí dva druhy efektu reverb (short, long) a efekty delay (320 ms delay time) a chorus, kdy můžete nastavit intezitu efektu a ovladačem Pan jejich rozprostření mezi kanály 1+2 a 3+4. Paralelní efektovou smyčkou komba integrujete vlastní externí pedálové efekty.

Na zadním panelu komba najdete kromě zmíněné efektové smyčky dva Aux In vstupy pro připojení externích audio/mp3 zařízení s ovladačem Aux Level pro nastavení úrovně hlasitosti, sluchátkový výstup (6,3 mm jack), stereo linkové výstupy (post master, EQ a effects), výstup pro ladičku (zůstává aktivní i při aktivaci funkce Mute) a dva vstupy pro footswitche (nejsou součástí balení, funkce amp mute, internal a external effects mute). Dvěma symetrickými DI výstupy (s možností nastavení signálu pre fx/post fx) pošlete signál z komba přímo do mixpultu nebo nahrávacího zařízení. Přes konektor Couple In propojíte XLR kabelem kombo s dalším aparátem (DI-Out – Couple In) a můžete použít Compact 80 jako monitor. V případě dvou komb Compact 80 lze aparáty propojit obousměrně.

Kabinet komba je vyroben z dvanáct milimetrů silné březové překližky. V jeho těle se ukrývá osmipalcový zakázkový dual cone full range reproduktor. Všechna komba značky AER jsou dodávány s polstrovaným obalem. Ke standardnímu napájení slouží síťový EURO kabel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: