Neohodnoceno

KNA PICKUPS NG-2 7S

Skladem
Kód: HN241582
Značka: KNA Pickups
2 190 Kč / ks
Kategorie: Snímače na akustické kytary
Hmotnost: 0.24 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Snímač pro klasickou kytaru
NG-2 7S je pasivní piezo snímač pro sedmistrunné klasické kytary s nylonovými strunami, který poskytuje velice přirozený zvuk a zachovává specifické akustické vlastnosti nástroje. Systém je možné velice snadno a bezpečně upevnit pod struny na kobylce kytary, což nevyžaduje žádné vrtání ani jiné zásahy do nástroje. Snímač je zasazen v kompaktním a elegantním mahagonovém šasi, které mu poskytuje maximální citlivost. Systém funguje v pasivním módu, takže k provozu nevyžaduje baterii ani jiné napájení. Tento model je oproti verzi NG-7S vybaven také praktickým potenciometrem pro rychlé ovládání hlasitosti.

Kromě samotného snímače je součástí balení také dvojice propojovacích kabelů (samec-samec o délce 2,7 metru a samec-samice o délce 90 cm) a klipsna pro jejich bezpečné upevnění.

Firma KNA Pickups se zaměřuje zejména na výrobu špičkových snímačů pro akustické nástroje. U těchto evropských ručně vyráběných produktů se můžete spolehnout na výběrové komponenty, kvalitní dřeviny, elegantní design a samozřejmě zejména prvotřídní zvuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: