Neohodnoceno

SEAGULL Maritime SWS CW GT Presys II

Vyprodáno
Kód: HN245923
Značka: Seagull
31 590 Kč / ks
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektroakustická kytara
Akustické kytary Seagull Maritime představují jednu z vyšších řad v nabídce kanadské značky. Jedná se o celomasivní nástroje (Solid Wood Series) charakteristické kombinací vřele znějícího mahagonu (luby, zadní deska) a tlakově testované masivní smrkové přední desky, která dodává zvuku potřebnou průraznost. Jsou k dostání v čistě akustických verzích i osazené aktivní elektronikou.

Zadní desku, luby a hlavici modelu Dreadnought Maritime SWS CW GT Presys II zdobí barevná povrchová úprava Shadowed Burst. Zmíněné masivní materiály těla doplňuje mahagonový krk a hmatník z moderního kompozitního materiálu Richlite.

Možnost ozvučení nabízí podkobylkový piezo snímač Fishman Sonicore a předzesilovač Fishman Presys II s ovladačem hlasitosti, dvoupásmovým ekvalizérem, tlačítkem Phase pro potlačení efektu zpětné vazby a zabudovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících mechanikách a ebenové kobylce. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta se vzorem rybí kosti, oboustranná bílá obvodová lemovka těla, pickguard z imitace želvoviny a firemní logo na typické hlavici kytar Seagull.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: