Neohodnoceno

SANDBERG California VM 5 Patchwork

Vyprodáno
Kód: HN214111
Značka: Sandberg
99 790 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická baskytara
Tento jedinečný a raritní model s názvem Patchwork od renomované firmy Sandberg je nejen unikátním a prvotřídním nástrojem, ale také uměleckým dílem, které na sebe bude rozhodně strhávat pohledy nejen na pódiu, ale i kdekoliv mimo něj. Mistři v německých dílnách firmy se postarali o to, abyste v tomto nástroji našli doslova ode všeho to nejlepší.

Elektrické baskytary Sandberg California VM jsou nástroje vycházející z léty osvědčeného designového konceptu Precision Bass. Stejně jako ostatní nástroje Sandberg, i tyto jsou vyráběny v Německu, a to ze zcela prvotřídních materiálů týmem velmi zkušených kytarářů. O kvalitu se zde skutečně netřeba bát.

Tělo této baskytary je vyrobeno z kombinace olše, jasanu a mahagonu, což nástroji dodává velice zajímavé zvukové zabarvení. Krk je vyroben z kanadského javoru a přišroubován je pomocí šesti šroubů, díky kterým je uložen ve zcela přesné poloze. Hmatník je pak vyroben z kombinace ebenového dřeva, dřeva Pau Ferro a zapékaného i tradičního javoru. Naleznete na něm 22 pražců, menzura nástroje je 864 milimetrů.

Kytara je osazena jedním snímačem typu humbucker a jedním typu single-coil, konkrétně jde o modely Sandberg Powerhumbucker a Splitcoil. Tyto nabízí jak standardní „PB“ zvuk, tak i něco navíc, právě díky kobylkovému humbuckeru. Na upravení zvuku lze použít potenciometr hlasitosti, Balance, pasivní tónovou clonu a aktivní dvoupásmový ekvalizér. Ten lze ale ze signálové cesty vyřadit pomocí push/pull Volume ovladače, ovladač Treble tak pracuje právě jako Tone. Kobylka je typicky pevná s oddělenými kameny a nastavitelnou roztečí strun (18,5-20mm), vyrobená firmou Sandberg. Na druhé straně kytary nalezneme ladicí mechaniky Sandberg. Ani hardware pak nezaostává za netradičním designem tohoto nástroje, proto zde najdete jak chromové, tak zlaté, černé či niklové kusy hardwaru.

Sandberg California VM jsou nástroje, které jistě osloví nejen všechny příznivce zvuku Precision Bass. Za danou cenu dostanete opravdu top baskytaru.

Firma Sandberg nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nakonfigurovat si podle svých požadavků vlastní nástroj. Využijte této možnosti a postavte si svůj originál. Konfigurátor vám vygeneruje unikátní kód, který nám můžete zaslat a my vám nástroj naceníme a zjistíme další podrobnosti. Odkaz na konfigurátor naleznete na stránkách Sandberg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: