Neohodnoceno

KNA PICKUPS UP-1

Vyprodáno
Kód: HN241590
Značka: KNA Pickups
890 Kč / ks
Kategorie: Snímače na akustické kytary
Hmotnost: 0.09 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Piezo snímač
Tento univerzální piezo snímač je nejmenším a nejlehčím modelem v nabídce firmy KNA. Je možné ho umístit prakticky na jakýkoliv rezonující povrch, díky čemuž se skvěle hodí například pro kytary, cajon, bicí, perkusní nástroje, harfu a mnoho dalších. Snímač využívá technologii pasivního piezo snímání, díky čemuž nevyžaduje napájení a je schopen skvěle reprodukovat přirozené akustické vlastnosti nástroje. Piezo systém je zasazen v elegantním šasi z laminované břízy, doplněné o mahagonový top, což mu zaručí nejen stylový vzhled, ale také maximální citlivost.

Instalace snímače je velice jednoduchá a funguje pomocí oboustranného lepícího disku. Ten je šetrný k laku nástroje a je možné ho používat opakovaně. Kromě samotného snímače najdete v balení také třímetrový propojovací kabel a náhradní lepidlo PowerTrack.

Firma KNA Pickups se zaměřuje zejména na výrobu špičkových snímačů pro akustické nástroje. U těchto evropských ručně vyráběných produktů se můžete spolehnout na výběrové komponenty, kvalitní dřeviny, elegantní design a samozřejmě zejména prvotřídní zvuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: