Neohodnoceno

KNA PICKUPS SG-2

Skladem
Kód: HN241578
Značka: KNA Pickups
2 490 Kč / ks
Kategorie: Snímače na akustické kytary
Hmotnost: 0.23 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Snímač pro akustickou kytaru
SG-2 je pasivní piezo snímač pro akustické kytary s kovovými strunami, který poskytuje velice přirozený zvuk a zachovává specifické akustické vlastnosti nástroje. Systém je navíc možné velice snadno a bezpečně upevnit mezi kobylku a kolíčky kytary, což nevyžaduje žádné vrtání ani jiné zásahy do nástroje. Snímač je zasazen v kompaktním a elegantním mahagonovém šasi, které mu poskytuje maximální citlivost. Snímač funguje v pasivním módu, takže k provozu nevyžaduje baterii ani jiné napájení. Tento model je oproti verzi SG-1 vybaven také praktickým potenciometrem pro rychlé ovládání hlasitosti.

Kromě samotného snímače je součástí balení také dvojice propojovacích kabelů (samec-samec o délce 2,7 metru a samec-samice o délce 90 cm) a klipsna pro jejich bezpečné upevnění.

Firma KNA Pickups se zaměřuje zejména na výrobu špičkových snímačů pro akustické nástroje. U těchto evropských ručně vyráběných produktů se můžete spolehnout na výběrové komponenty, kvalitní dřeviny, elegantní design a samozřejmě zejména prvotřídní zvuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: