Neohodnoceno

SIGMA GJME Elektroakustická kytara

 

Sigma Guitars GJME je cenově dostupnou volbou pro milovníky "velkých" akustických kytar s ozvučením a vestavěnou ladičkou. Pro její vynikající poměr cena versus kvalita ji nezbývá než vřele doporučit!

SKLADEM I NA PRODEJNĚ
Kód: 9574
Značka: SIGMA
8 890 Kč / ks
Kategorie: - ELEKTROAKUSTICKÉ

elektroakustická kytara s výřezem, typ grand jumbo, masivní sitka smrková resonanční deska, luby a zadní díl: mahagon, krk: mahagon, hmatník a kobylka: Micarta, počet pražců: 20, nultý pražec a sedlo: kost, menzura: 645 mm, šířka nultého pražce: 42.9 mm, hardware: chromované die cast mechaniky, elektronika: piezo snímač Sigma Preamp s vestavěnou ladičkou, barva přírodní, mat
Sigma Guitars GJME je cenově dostupné velké Grand Jumbo s vestavěnou elektronikou a je novinkou značky Sigma Guitars pro rok 2020. GJME spadá do cenově dostupné, jednoduché, nápadité a velmi úspěšné série SE, ve které je téměř vše, co nehraje a stojí peníze navíc nekompromisně odstraněno. Ovšem s vyjímkou překrásné pálené rozety, která je na první pohled nenápadná, ale magicky přitažlivá zároveň. Právě tato jedinečná a okouzlující rozeta je jednotícím a poznávacím prvkem celé série SE. Druhým poznávacím znakem pro celou SE sérii je vynikající aktivní elektronika Sigma Guitars s vestavěnou ladičkou a ekvalizérem, který věrně zesiluje vynikající  akustický zvuk těchto nástrojů. Tento typ elektroniky vyrobil pro Sigma Guitars světoznámý Fishman.

GJME má horní desku z masivního smrku sitka, luby a zadní deska jsou z mahagonu. Kostěné komponenty a laděná žebra jsou i u tohoto nástroje naprostou samozřejmostí. Hlava nástroje nemá tvar Martin, který je pro Sigma Guitars obvyklý, ale tvar Gibson. Také podle typické "vousaté" kobylky je jasná inspirace. A svým americkým vzorům šlape tento cenově podstatně dostupnější nástroj po všech stránkách tvrdě na paty. Pro svůj skvělý zvuk a svěží, jednoduchý vzhled naplňuje GJME beze zbytku staré rčení o tom, že v jednoduchosti je síla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: