Neohodnoceno

DARKGLASS Vintage Ultra + AUX In

Vyprodáno
Kód: HN211067
Značka: Darkglass
11 262,90 Kč –17 % 9 290 Kč / ks
Kategorie: PRO BASOVÉ KYTARY
Hmotnost: 0.2 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Baskytarový efekt
DARKGLASS Vintage Ultra + AUX In
11 262,90 Kč –17 %
Firma Darkglass byla založena v roce 2009, od té doby si však její výrobky stihly oblíbit desítky basáků z celého světa. Za všechny jmenujme třeba členy kapel jako Cannibal Corpse, Faith No More, JamiroqBuai, Lamb of God, The Strokes, Sucicidal Tendencies nebo Tonyho Levina a Devina Townsenda. Ty všechny zaujal bezkonkurenční zvuk, funkcionalita i elegantní finský design. Nyní se o kvalitě výrobků firmy Darkglass můžete přesvědčit i vy.

Upgradovaná verze dvoukanálového preamp/overdrive pedálu Vintage Ultra + AUX In nabízí funkčnost, všestrannost a zvukové možnosti předchozích verzí plus Aux in In 3,5 mm stereo vstup, takže budete moci v klidu nerušeně hrát do podkladů pouštěných z vašeho telefonu nebo laptopu. Samozřejmostí je možnost nahrát do pedálu přes Micro-USB B port impulzní odezvy basových reproboxů (IR) z databáze volně přístupného software Darkglass Suite (do software lze nahrát vlastní IR), sluchátkový 3,5 mm jack výstup s cab simulací a symetrický XLR výstup s přepínatelnou cab simulací a uzemněním.

V rámci designu ovladačů zůstala značka Darkglass u ověřeného konceptu. Opět tak máte možnost tvarovat hutný basový tón pomocí čtyřpásmového ekvalizéru a čtyř switchů, které určují operační frekvenční pásmo ovladačů Lo Mids (+/- 12 dB na 250 Hz/500 Hz/1 kHz), Hi Mids (+/- 12 dB na 750 Hz/1,5 kHz/3kHz) a frekvenční odezvu v basových a výškových frekvencích. Nastavení základních ovladačů Master, Blend, Level a Drive určuje výstupní hlasitost předzesilovače, poměr dry/wet signálu, hlasitost zprocesovaného signálu a míru zkreslení.

K napájení preamp/overdrive pedálu slouží 9V DC center negative adaptér, napájení bateriemi není k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: