Neohodnoceno

DARKGLASS Hyper Luminal Compressor

Vyprodáno
Kód: HN195652
Značka: Darkglass
7 110 Kč –4 % 6 790 Kč / ks
Kategorie: PRO BASOVÉ KYTARY
Hmotnost: 1.5 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Baskytarový efekt
DARKGLASS Hyper Luminal Compressor
7 110 Kč –4 %
Firma Darkglass byla založena v roce 2009, od té doby si však její výrobky stihly oblíbit desítky basáků z celého světa. Za všechny jmenujme třeba členy kapel jako Cannibal Corpse, Faith No More, Jamiroquai, Lamb of God, The Strokes, Suicidal Tendencies nebo Tonyho Levina a Devina Townsenda. Ty všechny zaujal bezkonkurenční zvuk, funkcionalita i elegantní finský design. Nyní se o kvalitě výrobků firmy Darkglass můžete přesvědčit i vy.

Hyper Luminal je novým hybridním kompresorem, který využívá analogový VCA obvod v kombinaci s digitálním modelingem pro zachycení a reprodukci zvuku těch nejlegendárnějších klasických kompresorů. Ovládání standardními potenciometry doplňuje ještě dvojice dotykových senzorů, pomocí kterých lze volit nejen kompresní poměr, ale také zmíněnou emulaci studiových kompresorů. Indikační diody v blízkosti tlačítek usnadňují ovládání a garantují skvělou přehlednost i na tmavých pódiích.

Samozřejmostí je USB konektor pro nastavování parametrů prostřednictvím počítače, v blízké budoucnosti je plánováno také volně stažitelné rozšíření nabídky emulovaných kompresorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: