Neohodnoceno

DARKGLASS Element

Skladem
Kód: HN217025
Značka: Darkglass
6 570 Kč –1 % 6 490 Kč / ks
Kategorie: PRO BASOVÉ KYTARY
Hmotnost: 0.6 kg
HSCode: 9209997000
Annotation: Baskytarový efekt
DARKGLASS Element
6 570 Kč –1 %
Firma Darkglass byla založena v roce 2009, od té doby si však její výrobky stihly oblíbit desítky basáků z celého světa. Za všechny jmenujme třeba členy kapel jako Cannibal Corpse, Faith No More, Jamiroquai, Lamb of God, The Strokes, Suicidal Tendencies nebo Tonyho Levina a Devina Townsenda. Ty všechny zaujal bezkonkurenční zvuk, funkcionalita i elegantní finský design. Nyní se o kvalitě výrobků firmy Darkglass můžete přesvědčit i vy.

Darkglass Element představuje nejmodernější kombinaci sluchátkového zesilovače a simulátoru reproboxu v kompaktním pedálovém formátu. Neobsahuje žádná tlačítka ani knoflíky, veškerá interakce probíhá pomocí patentované technologie dotykových senzorů Darkglass se třemi posuvníky s hmatovou odezvou a polohovacími diodami. Veškeré parametry můžete nastavit snadno a rychle, a to i v temném prostředí pódia. Vše je uschováno v robustním šasi, které hravě zvládne i ta nejnáročnější koncertní turné.

Darkglass Element obsahuje pět simulací reproboxů, další můžete snadno přidávat pomocí programu Darkglass Suite. Bluetooth technologie umožňuje hraní s vašimi oblíbenými skladbami, dva sluchátkové konektory zase jamování s ostatními hudebníky. Nechybí XLR výstup pro přímé propojení s PA systémem nebo zvukovou kartou, přepínač Ground Lift, utlumení vstupu 0dB/-12dB/-30dB, stereo Aux vstupem pro připojení externího zdroje, 6,3 mm paralelním výstupem pro připojení k zesilovači a USB-C portem pro propojení s počítačem. A stejně jako všechny pedály Darkglass, i tento byl vyroben přímo ve Finsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: