Neohodnoceno

DARKGLASS Alpha Omega Photon

Vyprodáno
Kód: HN238275
Značka: Darkglass
13 650 Kč –0 % 13 590 Kč / ks
Kategorie: PRO BASOVÉ KYTARY
Hmotnost: 2 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Baskytarový efekt
DARKGLASS Alpha Omega Photon
13 650 Kč –0 %
Nový baskytarový efekt s názvem Photon od firmy Darkglass opět výrazně posouvá standard kvality a zvukových možností směrem kupředu. V tomto kompaktním balení pedálového efektu najdete dva nezávislé ikonické distortion obvody Alpha a Omega, inteligentní vícepásmový kompresor, simulace reproboxů či šestipásmový ekvalizér. Díky inteligentnímu designu je pak navíc efekt nejen velice jednoduše ovladatelný, ale disponuje také možností naprogramovat a ovládat každou část efektu pomocí MIDI či Bluetooth. Ve svých rukou tak máte prakticky neomezené zvukové možnosti, které můžete doslova nosit v kapse.

Prvním v efektové řadě je kompresor, který lze jednoduše ovládat pomocí jednoho potenciometru. Nová inteligentní technologie umožňuje automaticky nastavovat ideální poměry síly vstupního signálu ke kompresi tak, aby si i při extrémním množství komprese signál zachoval tu správnou intenzitu. Dalším v pořadí je potenciometr Drive, který váš zvuk nakopne a přidá mu zkreslení. To pak lze detailněji ovládat pomocí potenciometru Mod, pomocí kterého můžete určit poměr distortion obvodů Alpha a Omega. Obvod Alpha poskytuje průrazný a soustředěný zvuk s jasnou definicí, zatímco obvod Omega disponuje brutálním, nekompromisním zkreslením. Pedál je však kromě toho schopen zároveň zpracovávat také sidechain signál s čistým zvukem, který pak lze se zkresleným signálem míchat pomocí funkce Blend. Potenciometr Level pak funguje jako ovladač master volume. Specialitou jsou také jedinečné, extrémně precizní dotekové slidery, pomocí kterých můžete ovládat šestipásmový programovatelný ekvalizér.

Na vrchním panelu dále najdete trojici multifunkčních nožních přepínačů, kterými lze pomocí jejich otáčení měnit módy konkrétního efektu. První přepínač tak může sloužit k zapnutí a zvolení jednoho z pěti módů kompresoru, druhý k ovládání jedné z pěti funkcí distortion a třetí pak k volení jednoho z pěti simulací reproboxů. Každý přepínač také disponuje ovládáním funkce bypass.

Pedál nezůstává pozadu ani v konektivitě – ukrývá v sobě USB-C audio rozhraní, DI XLR výstup, výstup pro sluchátka, aux vstup, MIDI vstup nebo konektivitu Bluetooth, pomocí které můžete pedál ovládat přes aplikaci Darkglass Suite.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: