Neohodnoceno

DARKGLASS ADAM

Skladem
Kód: HN224130
Značka: Darkglass
15 475 Kč –25 % 11 590 Kč / ks
Kategorie: PRO BASOVÉ KYTARY
Hmotnost: 2 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Baskytarový efekt
DARKGLASS ADAM
15 475 Kč –25 %
Baskytarový efekt ADAM (Aggresively Distorting Advanced Machine) je signature pedálem oslavovaného metalového baskytaristy Adama „Nolly“ Getgooda z kapely Periphery. Tento pedál v sobě ukrývá prakticky celý zvukový arzenál, který si Nolly pomocí pečlivého testování budoval dlouhá léta. I vy teď máte k dispozici tento legendární zvukový arzenál, který se podařilo špičkové firmě Darkglass vtěsnat do jednoho efektového pedálu.

Tento pedál disponuje třemi plně programovatelnými presety nožních spínačů. Do každého z nich si tak můžete uložit vlastní nastavení komprese, zkreslení, odezvy, ekvalizace, parametrů a nastavení signálové cesty. Specialitou jsou také jedinečné, extrémně precizní dotekové slidery, pomocí kterých můžete ovládat šestipásmový programovatelný ekvalizér. Praktickou pomůckou je také integrovaná precizní ladička, která si hravě poradí i s podladěnými nástroji.

Tento pedál nezůstává pozadu ani v konektivitě – ukrývá v sobě USB-C audio rozhraní, balancované stereo výstupy do monitorů, výstup na sluchátka, aux vstup, MIDI vstup nebo konektivitu Bluetooth, pomocí které můžete pedál ovládat přes aplikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: